Dostawa

…dostawa…

WYSYŁKA

Koszty przesyłki Towaru zakupionego w Sklepie good-wood są uzależnione od wartości zamówionego Towaru:

  • zakupy do 150 zł brutto, opłata za dostawę uiszczana jest w formie zryczałtowanej w wysokości 19,90 zł (dziewiętnaście złotych 90/100). Ponoszone przez Klienta koszty przesyłki Towaru, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, pokrywają jedynie część faktycznych kosztów jego opakowania i dostawy; pozostałą część kosztów przejmuje na siebie KrezonV Sp. k.
  • zakupy powyżej kwoty 150 zł brutto – Klient nie ponosi kosztów przesyłki Towaru.

W przypadkach, gdy z przyczyn technicznych lub logistycznych dostawa Towaru odbywa się w kilku etapach, Klient ponosi opłatę z tytułu kosztów przesyłki Towaru wyłącznie jednokrotnie.

Na pracownikach sklepu spoczywa obowiązek wyboru sposobu wysłania zamówionych towarów. Nasze paczki wysyłamy:

  • Pocztą Polską,
  • DHL,
  • UPS,
  • czasami dostarcza je osobiście pracownik naszej firmy.

Wybór sposobu wysyłki zależny jest od zakupionego towaru, jego wartości oraz wielkości. Wysyłka towaru dostępnego na magazynie następuje w czasie 1-3 dni roboczych. Do tego czasu należy doliczyć czas dostarczenia paczki przez Kuriera.

ODBIÓR OSOBISTY WARSZAWA

Możliwy jest również odbiór osobisty w Warszawie (ul. Żupnicza 17 – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru). Po dostarczeniu Państwa zamówienia do sklepu przy ulicy Żupniczej, poinformujemy Państwa telefonicznie/mailowo o możliwości odbioru paczki. Odbiór możliwy jest od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty. W ten sposób za zamówienie można zapłacić przelewem, kartą kredytową lub przy odbiorze na miejscu w sklepie (tylko gotówka).