Meble z drewna dla dzieci – motyl i kwiaty

Skład zestawu
Meble z drewna dla dzieci. Zestaw składa się z: stolika, dwóch krzeseł.

Wymiary orientacyjne:
stolik: 58 x 58 cm, wys. 52 cm; krzesełka: siedzisko – 30 x 30 cm, wys. z oparciem 58 cm, wys. siedziska: 30 cm.

Wykonanie
Wykonany ręcznie z drewna sosnowego, malowany – również ręcznie – farbami i lakierem z atestem „Bezpieczne dzieci” i/lub “Bezpieczne zabawki”. Gładkie kanty z zaokrąglonymi frezami. Piękny układ ilustracyjny, dbałość o detale w malunku.

Grupa wiekowa
Przeznaczony dla dzieci od 3. roku życiu.

Montaż – demontaż
Komplet mebelków montowany jest „trwale”. Zastosowano trzy sposoby łączenia – wpusty, wkręty oraz klejenie. Poszczególnych elementów zestawu nie można rozkładać na części, zarówno stolik, jak i krzesełka mają łączenia trwałe (wkręty, kołki, klej) dla zapewnienia większego bezpieczeństwa użytkowania i większej wytrzymałości i stabilności. Demontaż poszczególnych części zestawu powoduje nieodwracalne uszkodzenia, zarówno w formie, wytrzymałości, jak i wykończeniu mebelków. Ponowne złożenie po demontażu nie jest możliwe bez uszczerbku dla bryły, stabilności i malunku.

Czyszczenie
wszelkie zabrudzenia, szczególnie głębokie i permanentne mogą pozostawiać trwałe ślady, których nie da się usunąć. Szorowanie powierzchni ostrymi przedmiotami powoduje nieodwracalne zmiany w strukturze drewna i jakości wykończenia. Przy zabrudzeniach należy spróbować użyć miękkiej szmatki nasączonej roztworem wody i płynu do mycia naczyń lub preparatów przeznaczonych do pielęgnacji powierzchni drewnianych. Radzimy używać podkładek plastikowych lub silikonowych przy rysowaniu, malowaniu i innych zabawach dzieci, w których wykorzystywany jest stolik.

Motywy przewodnie:
efektowność, wytrzymałość, piękny malunek, motyl, kwiaty.

Produkt sprzedany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *